מגשי אירוח אשדוד


תמיד יש סיבה לעשות הזמנה של משהו טעים. כל הזמן מתקיימים ימי הולדת, הרמות כוסית במשרד, ימי גיבוש, אירועי חברה, כנסים עסקיים ושלל אירועים משפחתיים ופרטיים כאחד. בקיצור – לא חסרות הזדמנויות להנאה. מגשי אירוח באשדוד קיימים בדיוק בשביל תאורת האוכל והאהבה לקולינריה טובה ובשביל לספק ליום שלך טעם מיוחד.

דרך חברת "פרי גנך". להזמין מגוון רחב של מגשי. בגדרת המתוקים. להזמין בין הספר מגש פחזניות קצפת ותותים, פחזניות פטיסייר, כדורי שוקולד, סושי שוקולד , פירות יבשים ממולאים, מאפים מתוקים – ועוד. בגדרת המלוחים להזמין גם טורטיות, מאפים מלוחים, כריכים כפריים, בורקיטס ומטבלים שונים.

לא סתם אנחנו נקראים "פרי גנך", וכשמזמינים מגשי אירוח באשדוד, בתפריט גם לא ברירת יש מעט מגשי פירות , ביניהם יכולים למצוא את הפירות העונה המתחלפים העונות השנה וסושי פירות . הפירות טריים ונחתכים עבורכם ממש לפני שההזמנה יוצאת לדרכה, ומה שבטוח – הכל יגיע אליכם עסיסי ונפלא.

ההזמנה היא פשוטה. כל שעליכם לעשות על מנת לקבל מגשי אירוח באשדוד הוא לבחור את המאכלים שעשו לכם עיניים ושעושים לכם תיאבון, להתקשר למרכז ההזמנות הארצי מספר 1-700-500-414 או להזמין דרך האתר. הזמנות שיתקבלבלבלו עד השעה 17:00 בימים רגילים או עד השעה 13:00 בימי ויסופקו לכם עוד היום. האוכל שלנו כשר בהשגחת הרבנות ולא פחות חשוב – כשר בהשגחת הטעם הטוב.

פרי גנך מציעה מגוון רחב של מגשי פירות מעוצבים וסלסלת פירות מפנקות. משלוחים לכל חלקי הארץ