מגשי אירוח בכפר סבא


מגשי אירוח מתאימים לשלל אירועים – אירועי חברה, אירועים עסקיים, אירועים משפחתיים, ימי הולדת – ועוד. הם מתאימים לכל מי שיש לו תאווה לאוכל ואוהב לענג את חוש הטעם שלו. תוכלו להזמין מפרי גנך מגשי אירוח מלאי כל טוב – ממאכלים מלוחים ועד מאכלים מתוקים. כולם טריים, מבוצעים בקפדנות ומורכבים מחומרי גלם משובחים.

אנחנו משקיעים בכל אחד מהמגשים שלנו ויורדים עד לפרטים הקטנים ביותר. הם מעוצבים ונארזים באהבה – הכל מסודר, מוקפד ואסתטי במיוחד. תוכלו להזמין פירות עסיסיים בעונה, פירות יבשים ממולאים, סושי פירות, כריכים, טורטיות, בורקיטס, פחזניות ומאפים ומאכלים נוספים. בהתאם לכמות המוזמנים או האורחים תוכלו לבחור את גודל המגש שתקבלו.

אם אתם צריכים מגשי אירוח בכפר סבא, ולא משנה באיזה אירוע מדובר, חברת “פרי גנך” היא הכתובת עבורכם. הזמנה אחת תתפח עם הזמן להזמנות נוספות – ואנחנו בטוחים בכך! המשלוח יגיע ליעדו בזמן ותקבלו גם מסרון שמבשר על מסירתו המוצלחת. כל עוד תזמינו עד השעה 17:00 – תוכלו לקבל את ההזמנה עוד באותו היום, אם בכך אתם מעוניינים.

באתר שלנו קיים מידע רב לגביי מגשי אירוח בכפר סבא, וניתן כמובן גם להרים טלפון למספר 1-700-500-414 על מנת לקבל מידע נוסף ולהזמין מגשי אירוח נפלאים ועשירים במאכלים נהדרים. מלבד מגשי אירוח בכפר סבא והשרון, אנחנו עושים משלוחים לכל אזור בארץ והאוכל שלנו כשר בהשגחת הרבנות.