מגשי אירוח בכפר סבא


מגשי אירוח מתאימים לפרסם אירועים – אירועי חברה, אירועים עסקיים, אירועים משפחתיים, ימי הולדת – ועוד. הם מתאימים לכל מי שיש לו תאווה לא יכול ואוהב לענג את חוש הטעם שלו. בסדר להזמין מפרי גנך מגשי אירוח מלאי כל טוב – ממאכלים מלוחים ועד מאכלים מתוקים. כולם טריים, מבוצעים בקפדנות ומורכבים מחומרי גלם משובחים.

אנחנו משקיעים בכל אחד מהמגשים שלנו ויורדים עד לפרטים הקטנים ביותר. הם מעוצבים ונארזים באהבה – הכל מסודר, מוקפד ואסתטימלי. פירות להזמין פירות עסיסיים בעונה, פירות יבשים ממולאים, סושי פירות, כריכים, טורטיות, בורקיטס, פחזניות ומאפים ומאכלים נוספים. תחת הכבישים המוזמנים או הדרך השנייה לבחור את הגודל המפתח שתקבלו.

אם אתם צריכים מגשי אירוח בכפר סבא, לא משנה באיזה אירוע ציבור, חברת “פרי גנך” היא הכתובת עבורכם. הזמנה אחת תתפח עם הזמן להזמין עוד – ואנחנו בטוחים בזה! המשלוח יגיע לידו בזמן ותקבלו גם מסרון שמבשר על מסירתו המוצלחת. 17:00 – תקבלו את ההזמנה עוד היום, אם אתם אתם מעוניינים.

מידע על הטלפון 1-700-500-414 על מנת לקבל מידע נוסף והגדרת מגשי אירוח נפלאים וששירים במאכלים נהדרים. מלבד מגשי אירוח בכפר סבא והשרון, אנחנו עושים משלוחים לכל אזור בארץ והאוכל שלנו כשר בהשגחת הרבנות.

פרי גנך מציעה מגוון רחב של מגשי פירות מעוצבים וסלסלת פירות מפנקות. משלוחים לכל חלקי הארץ