מגשי אירוח בנתניה


דמיינו לעצמכם שפע של מאכלים נפלאים וטריים, מסודרים במגשי אירוח צבעוניים, מהודרים ומוקפדים, שנשלחים אליכם בהזמנה ומגיעים כשהם מוכנים לאכילה ורק מחכים לנגיסה. בין המאכלים הללו ניתן למצוא מגשי אירוח הכוללים את פירות העונה, פירות מיובשים ממולאים, סושי שוקולד, מאפים מלוחים ומאפים מתוקים, כריכים, קרואסונים, פחזניות, כדורי שוקולד – ועוד.

המגשים האלה מיועדים בראש ובראשונה לאירועים מסוגים שונים, כולל אירועים משפחתיים, אירועים עסקיים, ימי הולדת ואירועי חברה. לא משנה אם אתם נמצאים במשרד, באולם, בבית או במיקום חיצוני כלשהו, מגשי אירוח בנתניה יפתחו לכם את התיאבון ויסגרו לכם פינה.

אמנם אומרים שאין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל נספר על הפירות שלנו שהם טריים ונחתכים בסמוך למשלוח, ושכל מגש פירות מקבל מהצוות שלנו מנה גדושה של אהבה במהלך ההכנה. המאכלים טריים ועסיסיים ונארזים באופן אסתטי במארז נפלא. אנחנו רוצים שתמשיכו להזמין מאיתנו ועושים את המיטב בכל הזמנה.

כל האוכל שלנו כשר בהשגחת הרבנות. הזמנות ניתן לבצע דרך האתר או באמצעות מרכז ההזמנות הארצי במספר 1-700-500-414. למגשי אירוח בנתניה תוכלו להוסיף גם תוספות נפלאות כגון פררו רושה ובקבוק יין. הזמנות עד השעה 17:00 בין הימים א’ ל-ה’ ועד השעה 13:00 בימי ו’ יסופקו עוד באותו היום. מהרו להזמין ותוכלו ליהנות ממגשי אירוח בנתניה ולשדרג את חווית האירוח שלכם פי כמה.

פרי גנך מציעה מגוון רחב של מגשי פירות מעוצבים וסלסלת פירות מפנקות. משלוחים לכל חלקי הארץ