מגשי אירוח הוד השרון


יש לנו רעיון מצוין עבורכם. כשיש סיבה למסיבה, כדאי להוסיף לה עוד סיבה. אם אתם עורכים איזשהו אירוע בקרוב, מקטן ועד גדול, מפרטי ועד עסקי, במשרד, בבית, באולם – מגשי אירוח בהוד השרון יעשירו אותו בטעמים ומראות מלבבים וטעימים כאחד. הצוות שלנו יטפל בכל מגש באופן הפרפקציוניסטי והמתחשב ביותר, ממש כאילו היה מדובר בהזמנה למשפחה האישית שלו.

מה בתפריט? הרבה מאכלים. גם מלוח וגם מתוק. הרבה מאפים נפלאים שישראלים אוהבים – בורקיטס ים תיכוניים, טורטיות, קרואסונים, בורקסים, פחזניות, רוגלך, גביניות – ועוד. בגזרת המתוקים תקבלו טעמים כגון וניל, שוקולד, קינמון וחמאה. בגזרת המלוחים תקבלו תרד, גבינה, פטריות, גבינות, פיצה – ועוד. אף אירוע לא שלם בלי מאפים שמנמנים.

מלבד מאפים, הרבה ירקות ופירות שנמצאים בדיוק עכשיו בעונה יוכלו להיחתך בקפידה ולהיארז עבורכם, כולל סושי פירות ופירות מיובשים ממולאים. מגשי אירוח בהוד השרון מגיעים בכמויות וגדלים שונים ובהתאם לכמות המוזמנים שלכם, כך שתוכלו לבחור את המגש שמתאים בדיוק לכם. אנחנו נדאג שלכולם יהיה מה לאכול ושאף אחד לא יישאר רעב, אלא שבע ומרוצה.

מגשי אירוח בהוד השרון יגיעו אליכם אם תתקשרו למרכז ההזמנות הארצי שלנו במספר 1-700-500-414 או בהזמנה דרך האתר. תוכלו להזמין גם בקבוק יין, פררו רושה ותוספות מיוחדות נוספות. אם תמהרו להזמין, המשלוח יוכל להגיע אליכם עוד באותו היום. הנה לכם הזדמנות לשמח ולאחד לבבות – מגשי אירוח איכותיים הופכים כל אירוע לחגיגה, וכל חגיגה למסיבה.