מגשי אירוח הרצליה


מגשי אירוח מתוקים ומגשי אירוח מלוחים רק מחכים שנמלא אותם בכל טוב ונשלח אותם לייעדם. הם נוצרו בשביל שיאכלו אותם ויתענגו עליהם בשלל אירועים שונים הנערכים בכל יום ברחבי הארץ. הכל נחתך ונארז על המקום ויכול להגיע אליכם עוד באותו היום. אם אתם עורכים עלייה לתורה, אירוע חברה, כנס או כל אירוע פרטי או עסקי אחר – מגשי אירוח מפנקים יכולים להיות מנת חלקכם.

תוכלו להזמין מספר מגשים שונים ובכך לגוון את היצע המזון שיהיה זמין בפני האורחים והמוזמנים שלכם, כך שלכולם יהיה משהו טעים לאכול. מדובר באוכל שכולם אוהבים וקולע לכל הטעמים של הישראלים – מגשי ירקות, מגש פירות, מגשי גבינות, פחזניות, כריכים שונים, מגשי פירות העונה, מגשי מאפים מתוקים ומאפים מלוחים – ועוד. לא מדובר רק בשמות מבטיחים, אלא גם באוכל טרי ומוקפד, שמוכן באהבה ונארז באופן מהודר.

תוכלו להזמין מגשי אירוח בהרצליה עבור האירוע האישי שלכם, או כמתנת הפתעה עבור אנשים הקרובים לכם. המגשים יגיעו בזמן ליעדם, והם נשמרים באופן אידיאלי בדרך לשם.

אם חשקה נפשכם במגשי אירוח בהרצליה – ובצדק רב, תוכלו להזמין מראש או להזמין עוד לאותו היום, כל עוד מזמינים עד השעה 17:00 ביום רגיל ועד השעה 13:00 ביום שישי. המזון שלנו כולו כשר בהשגת הרבנות. מלבד משלוחים להרצליה, אנו מבצעים משלוחים לכל אזור בארץ ונשמח לספק לכם מגשים מפוארים וטעימים במיוחד.

פרי גנך מציעה מגוון רחב של מגשי פירות מעוצבים וסלסלת פירות מפנקות. משלוחים לכל חלקי הארץ