מגשי אירוח מודיעין


איך אתם אוהבים את האירועים שלכם? אם אתם אוהבים אותם שופעים ומלאים בכל-טוב ואסתטיים לעין, אז מגשי אירוח במודיעין יושבים עליכם “בול”. הם מתאימים לכל התכנסות של אנשים – ישיבות צוות, אירועי חברה, כנסים, הרצאות, בר ובת מצוות, ימי הולדת, מפגשים משפחתיים – ועוד.

בראש ובראשונה, יש לנו מגשי פירות ומגשי סושי שוקולד להציע לכם. אלו פירות טריים, עסיסיים, שנמצאים בדיוק עכשיו בשיאם ומתכתבים עם העונה הנוכחית בשנה. בדיוק בשל כך, הם גם מתחלפים עם הזמן. הם ייחתכו עבורכם במקום ויארזו באופן מסודר ומהודר, ואז ישלחו אליכם בתנאי קירור אידיאליים. מלבד פירות העונה, אנחנו מציעים גם מגשי אירוח במודיעין הכוללים פירות מיובשים ממולאים ומתוקים במגוון גדלים, שמאוד כדאי לכם לבדוק ולהזמין.

בנוסף לכל הפירות, לא חסרות אצלנו אפשרויות. הרבה מאוד מאפים עם בצק אוורירי ומילויים עשירים גם יוכלו להגיע למפתן הדלת של האירוע שלכם. חלקם מלוחים, חלקם מתוקים, כולם טעימים. תוכלו להזמין גם כדורי שוקולד, פרלינים, יין – ומה לא.

מגשי אירוח במודיעין ובכל אזור בארץ יכולים להגיע אליכם עוד היום או ביום האירוע שלכם ומומלץ לבצע הזמנה בהקדם. הזמנות ניתן לבצע דרך האתר או דרך מרכז ההזמנות הארצי במספר 1-700-500-414. העניקו לעצמכם ולמוזמנים שלכם הזדמנות להתענג על אוכל עסיסי ועשיר בטעמים, שיגיע ארוז בצורה אסתטית, אלגנטית ומושקעת. ככה זה כששמים את הלב בהכנה.

פרי גנך מציעה מגוון רחב של מגשי פירות מעוצבים וסלסלת פירות מפנקות. משלוחים לכל חלקי הארץ