פלטות פירות

פלטות פירות לאירועים - פלטות פירות מעוצבים טריים משלוח מהיום להיום לכל הארץ! פלטות פירות חתוכים מוכנים לאכילה. הזמנת פלטות פירות לאירוע שלכם

פלטות פירות לאירוח מעל 10 אנשים

פלטותי פירות הם אופציה פופולרית ורב-תכליתית לאירוח של קבוצות של אנשים, כולל התכנסויות של למעלה מ-10 אורחים. הנה כמה טיפים ליצירת פלטות פירות מושך ומשביע לקבוצה גדולה יותר:

בחר את הפלטות או הפלטות המתאים: בחר פלטות או פלטות גדול, יציב ומושך חזותית שיכולים להחזיק את הפירות בנוחות עבור הקבוצה שלך. לוח עץ גדול, פלטות קרמיקה או מעמד מדורג יכול לעבוד היטב למטרה זו.

תכננו את הכמות: העריכו את כמות הפירות הדרושה בהתבסס על מספר האורחים והתפקיד שפלטות הפירות ימלא באירוע (מתאבן, קינוח או חטיף). תכנן בערך 3-4 אונקיות (85-110 גרם) של פרי לאדם כהנחיה כללית.

בחר מגוון של פירות: בחר תערובת של 5-7 פירות שונים כדי לספק מבחר של צבעים, מרקמים וטעמים. שקול לכלול:

פירות יער: תותים, אוכמניות, פטל או פטל שחור

הדרים: פלחי תפוז או אשכולית, או חתיכות קלמנטינה

פירות אבן: דובדבנים, משמשים או אפרסקים ושזיפים פרוסים

ענבים: אשכולות של ענבים אדומים או ירוקים ללא גרעינים

פירות טרופיים: קיווי פרוס, נתחי אננס או קוביות מנגו

מלונים: מלונים פרוסים או חתוכים לקוביות, טל דבש או אבטיח

תפוחים או אגסים: תפוחים או אגסים פרוסים (מצופים במיץ לימון למניעת השחמה)

מכינים את הפירות: שוטפים ומייבשים היטב את הפירות. הסר גבעולים, זרעים או חרצנים וחתוך את הפירות לחתיכות בגודל נגיס או לצורות מושכות.

מסדרים את הפירות: מתחילים בהנחת חתיכות הפירות הגדולות יותר, כמו פרוסות מלון או נתחי אננס, סביב קצוות הפלטות או בשכבה התחתונה. לאחר מכן, הוסף פירות קטנים יותר כגון פירות יער, ענבים או פלחי הדר, יצירת מצגת מושכת ומאוזנת. אם אתה משתמש במעמד מדורג, סדר את הפירות לפי גודל או צבע לתצוגה בולטת ויזואלית.

מקשטים ומגישים: מוסיפים ענפי נענע, פרחים אכילים או אבקת אבקת סוכר למגע אלגנטי. אפשר גם להגיש את פלטות הפירות עם מטבלים כמו יוגורט, קצפת או רוטב שוקולד.

זכרו לאחסן את פלטות הפירות במקרר עד לזמן ההגשה, ולמלא את הפירות לפי הצורך כדי להבטיח לאורחים שלכם חוויה טרייה וטעימה.

פלטות פירות לאירוח באירוע מעל 50 אנשים

יצירת פלטות פירות לאירוע של מעל 50 איש דורשת תכנון והכנה מדוקדקים. להלן מספר שלבים ושיקולים למתן חווית פלטות פירות מושכת ומשביעה לקבוצה גדולה:

חשבו את הכמות: העריכו את כמות הפירות הדרושה בהתבסס על מספר האורחים והתפקיד שלגש הפירות ימלא באירוע (מתאבן, קינוח או חטיף). בדרך כלל, תכנן 3-4 אונקיות (85-110 גרם) של פרי לאדם.

בחר צלחות מרובות או תצוגה גדולה: עבור קבוצה של למעלה מ-50 אנשים, שקול להשתמש במספר צלחות גדולות או ליצור תצוגת פירות מפוארת באמצעות מעמדים מדורגים או במות מוגבהות. זה יאפשר לאורחים לגשת בקלות לפירות ולספק אלמנט ויזואלי מרשים.

בחר מגוון פירות: הצע תערובת של 7-10 פירות שונים כדי לספק מבחר מגוון של צבעים, מרקמים וטעמים.

שומרים על טריות: שומרים את פלטות הפירות החתוכים במקרר עד לזמן ההגשה. עמדו לרשותכם פירות נוספים כדי לחדש את הפלטות לפי הצורך במהלך האירוע.

כאשר עורכים אירוע של למעלה מ-50 איש, כדאי לעבוד עם קייטרינג מקצועי או מתכנן אירועים כדי להבטיח שפלטות הפירות מוכנים היטב ומוצגים יפה. הם יכולים גם לעזור בניהול לוגיסטיקה כגון אחסון, הובלה והגדרה.

פלטות פירות לאירוח מעל 100 אנשים – איך לארגן את הכמות, איך לתכנן?

הנה כמה טיפים לארגון ותכנון פלטות פירות חתוכים לאירוח של למעלה מ-100 אנשים:

העריכו את הכמות: תכנן בערך 3-4 אונקיות (85-110 גרם) של פרי לאדם, בהתחשב בתפקיד שימלאו מגשי הפירות באירוע (מתאבן, קינוח או חטיף).

תחנות מרובות: הגדר מספר עמדות מגש פירות ברחבי חלל האירוע כדי למנוע צפיפות ולהבטיח גישה נוחה לאורחים.

מגוון פירות: מציעים מבחר מגוון של פירות כדי לתת מענה לטעמים והעדפות שונות, כולל אפשרויות עונתיות ואקזוטיות.

מילוי עקבי: שימו עין על מגש הפירות ומלאו אותם מדי פעם כדי לשמור על טריות וזמינות לאורך כל האירוע.

עזרה מקצועית: שקול לשכור קייטרינג או לעבוד עם מתכנן אירועים כדי לעזור בניהול הלוגיסטיקה, כולל הכנת פירות, הגדרת תצוגה ומילוי מחדש.

בטיחות מזון: ודא שכל פלטות הפירות מאוחסנים וצוננים כראוי לפני ההגשה, והשתמש בכלים מתאימים כדי למנוע זיהום.

משיכה ויזואלית: צור תצוגות פירות מושכות עין באמצעות דוכנים מדורגים, במות מוגבהות או טכניקות הצגה אחרות כדי להוסיף אלמנט אטרקטיבי ומזמין לאירוע.

אהבת? נא לדרג
דירוג החנות:
5 מתוך 250 ביקורות

סניף בעיר | פרי גנך

כתובת החנות:

טלפון: 1-700-500-414