10 טיפים לבחירת מתנה

אין תחושה נעימה יותר מלתת מתנה למישהו ולהרגיש שקלעת בול. לראות את ההנאה מתפשטת על פניהם ולדעת שהבחירה שלך היא זאת שעשתה את ההבדל. אז איך מוצאים מתנה שכזו? הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור:

 

  1. לא מתנה שצריך מתנה שרוצים – עם כל הכבוד לפרקטיות, מתנות קודם כל צריכות לגרום להנאה. אז אם אתם רואים פסלון יפה שישמח את אבא או צעיף מהמם במיוחד לחברה שכבר יש לה אלף צעיפים אל תתחבטו יותר מידי ותשאירו את הפרקטיות ליום אחר.
  2. מתנה שהם לא היו קונים לעצמם – יש אנשים שבחיים לא יוציאו כסף על יום כיף בספא או תיק מיוחד ויקר שהם משתוקקים אליו. מצאו את הדבר שהם בחיים לא יקנו לעצמם אבל תמיד רצו בסתר ליבם.
  3. משהו שהם לא מכירים – סוג חדש של פרי אקזוטי לחובב פירות מושבע או גאדג'ט חדשני ומלהיב לחובב טכנולוגיה, כל עוד המתנה מפתיעה, ההתלהבות מובטחת.
  4. פעילות מעניינת ביחד – במקום לתת מתנה שתשב על המדף, למה לא לנצל את יום ההולדת לפעילות משותפת. סדנא מיוחדת או הרצאה מעניינת היא הזדמנות מצוינת לבלות ביחד, ליצור, ללמוד ולצבור חוויות משותפות.
  5. מתנה שתפתח להם עולם חדש לחלוטין – לפעמים גם אם יש לנו נטייה טבעית למשהו אנחנו לא תמיד יודעים ולא תמיד נעשה עם זה משהו. מתנה שמהווה כרטיס כניסה לתחום עניין ותחביב חדש היא תמיד הימור ששווה לקחת.
  6. מתנה שהם לא יכולים להשיג בעצמם –מה יותר מלהיב מקפה איכותי במיוחד לחובב קפה או צמר בעבודת יד לחובבת סריגה? נצלו את הטיולים שלכם בארץ ובעולם כדי לקנות מתנות מיוחדות לאנשים שאתם אוהבים.
  7. משהו שהם לא יודעים שאתם יודעים שהם אוהבים – לפעמים להיות קשוב זה כל מה שצריך. מגש פירות שמכיל בדיוק את כל הפירות האהובים על מישהו היא מתנה שמראה על רמת היכרות והתחשבות גבוהה במיוחד.
  8. מתנה רק שלכם – בדיחות משותפת וזיכרונות משותפים תמיד מהווים בסיס טוב למתנה. חישבו על מתנה שמיוחדת לשניכם ורק שניכם תבינו.
  9. משהו מתוק ומיוחד – לפעמים חבילה מפנקת של שוקולד היא המתנה הטובה ביותר. מצאו שוקולד איכותי בעיצוב מיוחד ומעניין, כי השוקולד אומנם יגמר, אבל הזיכרון בהחלט יישאר.
  10. ספר עם הקדשה אישית – ספר פרוזה, בישול או היסטוריה, ספר היא מתנה שמתאימה לכולם ועם הקדשה אישית טובה אי אפשר לטעות.

 

אז בפעם הבאה שאתם צריכים לתת מתנה, קחו את הזמן, אל תבחרו משהו על אוטומט,  בעזרת מעט מחשבה ותשומת לב תוכלו לבחור את המתנה המושלמת.

 

 

אהבת? נא לדרג
דירוג החנות:
5 מתוך 250 ביקורות

סניף בעיר | פרי גנך

כתובת החנות:

טלפון: 1-700-500-414