פינגר פוד

פינגר פוד הוא אוכל שנאכל עם הידיים, ופעמים רבות גם בעמידה. מנות פינגר פוד נהגות ומורכבות תוך הקפדה על מנות קטנות – מנות ביס

פינגר פוד הוא אוכל שנאכל עם הידיים, ופעמים רבות גם בעמידה. מנות פינגר פוד במגשי אירוח נהגות ומורכבות תוך הקפדה על מנות קטנות – מנות ביס. מרוב הם נאכלות כנשנוש או כממתאבנים באירועים אלה ואחרים ובסיטואציות רלוונטיות, אנשים רוצים לדעת לדבר ולתקשר האחד עם השני וגם ליהנות ממנעמי המזון הטתם שמוגש להם.

תמצית מרוכזת של טעם

פינגר פוד מבוסס על ביס מרוכז ומלא בטעם. המשפט המוכר: "דברים טובים באריזות קטנות" רלוונטי כאן במיוחד. המנות הקטנות מרכזות טעמים ברורים ודומיננטיים שמתפוצצים בפה בעת הנגיסה, והחוויה הקולינארית, כשהיא מבוצעת ברמה גבוהה – בהחלט מענגת.

אוכל חברתי

פינגר פוד הוא אוכל חברתי. הם היו מועדונים לכל מיני אירועים ומצבים שיש להם את המשתתפים במקום שהם רוצים גם למנהל דו-שיח על האודה וגם לנשנש דברים טעימים. אוכל אוכל נחל בעמידה ולרוב לא צריך לשבת לכבוד, כך שהוא בהחלט מתאים להרמות כוסית, ימי הולדת, ימי חברה, קבלת פנים בחתונות – ועוד.

דגש על הגשה

מאפיין נוסף של פינגר פוד הוא הדגש על האסתטיקה. המשפחה עצמה נוטה להיות יפה ומעוצב, אפילו גם ההגשה והסידור שלו. קונספט הפינגר פוד מבין שאוכלים גם עם העיניים, אז הוא עושה כל כך שביכולתו גורם לאוכלים.

כל העולם כולו

אפשר למצוא את ההפסקות תה של אחר הצהרות, איך אוכל לקבל את הקלאסי כמו פיש אנד צ'יפס וכמובן גם את המאבנים במקום אחר, לרבות אירועים יוקרתיים.

אווירה קלילה

לא משנה באיזה סיטואציה הוא נאכל – פינגר פוד מי מועדף להעלות את החוויה ולשמור על אווירה קלילה ככל האפשר. הוא לא מחייב ולא פורמאלי מדי, והיה הולך נפלא עם אינספור מצבים שונים. העיקר ההנאה.

פינגר פוד של פרי גנך

מגשי פירות ומגשי אירוח מעוצבים , טעימים וטריים מחכים לכם עם פינגר פוד מעולה. בין האפשרויות – פירות טריים ופירות יבשים ממולאים, בורקיטס ים תיכוני, קרואסון חמאה, טורציות, כריכים כפריים, מאפים מלוחים נוספים ומאפים מתוקים, פחזניות פטיסייר, כדורי שוקולד, ירקות חתוכים – ועוד. התקשרו עכשיו 1700-500-414 לבי פס להזמין לכל הארץ.

אהבת? נא לדרג
דירוג החנות:
5 מתוך 250 ביקורות

סניף בעיר | פרי גנך

כתובת החנות:

טלפון: 1-700-500-414